otvorene

O nás

Firma Mária Beličková vznikla v roku 1991. Od svojho vzniku ponúka široký sortiment produktov v nasledovných oblastiach:
Farby-laky: Interierové a exteriérové farby na drevo, kov, steny, betón, laky a lazúry, špeciálne nátery, autospreje a autolaky. priemyselné farby pre strojársky, automobilový, chemický priemysel. Farby vodouriediteľné, epoxidové, polyuretánové, akryluretánové, alkydové, syntetické, nitrocelulózové, asfaltové.
Tapety: fototapety, vynilové tapety, bordúry , šablóny , bytové dekorácie , ostranovače tapiet , náradie na tapetovanie, polyuretánové lišty.
Elektroinštalačný materiál: vypínače, šnúry, káble, rozvodky, rozvodné krabice, žiarovky, baterkové púzdra, baterky.
Drogistický tovar: kozmetika, čistiace prostriedky, pracie prášky, handry, prípravky na umývanie a čistenie podláh, riadu, domácnosti atď.
Zatepľovací systém: Fasádne omietky, fasádne farby, polystyrén, zatepľovacie lišty, lešenie a jeho prepožičiavanie.
Ďalšie produkty: lepidlá, tmely, stierky, štetce, fólie, pásky, riedidlá, pracovné, gumené, záhradkárske rukavice, maliarske náradie, murárske náradie, postreky pre záhradkárov, hnojivá, železiarsky tovar, náradie, kovania, zámky, bazénová chémia, kyseliny, lúhy, nemrznúce zmesy, autokozmetika a autochémia, brúsne mriežky, brúsne papiere, sviečky, kahance, dekoračné sviečky.

V snahe skvalitniť služby, ale aj ochrániť zdravie našich zákazníkov sme v rámci našej internetovej stránky, ale aj predajných priestorov označili a vyselektovali EKOLOGICKÉ farby, laky a iné produkty. Snažíme sa tým nielen výjsť v ústrety Vám zákazníkom, ale aj chrániť životné prostredie. Tieto EKO-produkty sú u nás označené symbolom zeleného štvorlístka.

Vzhľadom na kapacitu našej internetovej stránke www.belickova.sk, nie je možné zobraziť všetky produkty, ktoré ponúka naša spoločnosť a aj z tohto dôvodu Vás radi uvítame priamo v predajni, ktorej sídlo je na námestí SNP 57 vo Zvolene na rohu námestia vedľa historickej budovy Finkovej kúrie.

V naších priestoroch nájdete štyri miešacie zariadenia, čím firma ponúka najširší sortiment náterov s najväčším farebným spektrom v regióne. Medzi naše hlavné ciele patrí uspokojenie potrieb zákazníkov, vysoká odbornosť personálu a široký sortiment služieb a tovaru.

Starostlivosť o zákazníka a zabezpečenie poradenskej a konzultačnej činnosti je prvoradým cieľom spoločnosti BELIČKOVÁ s.r.o. Tomu podriaďujeme všetku činnosť - starostlivosť o klientov, nezávislosť v rozhodovaní, koordinácia a efektívny výber kvalitných dodávateľov produktov a služieb, vysoká odbornosť vlastných pracovníkov, flexibilita a plánovaná úspešnosť.

Firma zastupuje značky popredných svetových ale i českých a slovenských výrobcov: Tikkurila, Primalex, Bal, PAM, Chemolak, Barvy-laky, Novochema, Dupli Color, Den Braven, Schuller, Pattex, PPG, JUB, Slovlak, Color-Company, Kittfort, Alkyton, Karki, Spokar, Ceresit, Rigips a ďalšie.

Predajňa Farby Laky Beličková Zvolen


Kontakt

BELIČKOVÁ s.r.o.,
Námestie SNP 39/57
Zvolen 960 01

mobil: 0915 772 776
tel.: 045 5326 008
belickova@belickova.sk


Odporúčané stránky

otváracie hodiny

Pondelok7:30 - 17:00
Utorok7:30 - 17:00
Streda7:30 - 17:00
Štvrtok7:30 - 17:00
Piatok7:30 - 17:00
Sobota8:00 - 12:00
Nedeľazatvorené

kde nás nájdete

kontaktujte nás

© 2023 Copyright Beličková spol. s r.o., všetky práva vyhradené, webmaster: THR Systems a.s.

TOP
TOP